051-31673 info@lanmis.com

تعرفه های نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس

قیمت گذاری به روش سنتی به ضرر موسسات


عمدتا روش های قیمت گذاری نرم افزارها به این صورت است که شما می بایست همان ابتدا هزینه نرم افزار را بصورت یکجا پرداخت کنید و اگر بخواهید از نرم افزاری قدرتمند با امکانات متعددی استفاده کنید طبیعتا باید هزینه بالایی را پرداخت کنید.

اشکال این روش قیمت گذاری این است که اولا شما همان ابتدا باید هزینه بالایی را پرداخت کنید و اگر توان مالی مناسبی نداشته باشید یا باید از خرید منصرف شوید و یا به زحمت این هزینه را متقبل شوید ، ثانیا اگر در انتخاب خود اشتباه کرده باشید راه بازگشتی وجود ندارد و این هزینه پرداخت شده است.

این روش قیمت گذاری کمتر به نفع مشتری است و بیشتر به نفع شرکت های نرم افزاری است و آنها در همان ابتدا سود لازم را از مشتری اخذ کرده و از آن به بعد هزینه ای حدود 20 درصد مبلغ روز نرم افزار بصورت سالیانه بابت پشتیبانی دریافت می کنند. 

 

قیمت گذاری به روشی متفاوت و به نفع موسسات


در نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس اگر میخواستیم با همان روش سنتی قیمت گذاری را انجام دهیم به دلیل نرخ بالای نرم افزار فقط تعداد معدودی میتوانستند از نرم افزار استفاده کنند و از آنجایی که رویکرد ما استفاده حداکثری آموزشگاه ها با هر توان مالی است روش قیمت گذاری را برای اولین بار در بین شرکت های همکار تغییر داده ایم.

برای استفاده از نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس نیازی به پرداخت هزینه یکجای نرم افزار نیست !!! در حقیقت شما میتوانید با صرف کمترین هزینه و بدون پرداخت هزینه اولیه از تمامی امکانات برنامه استفاده کنید. رویکرد ما در این روش این است که هر موسسه ای با هر توان مالی بتواند از نرم افزار قدرتمند لنمیس و همه امکانات آن استفاده کند ، چیزی که پیش از این غیر ممکن بود. 

 

قیمت گذاری نرم افزار  لنمیس


قیمت گذاری نرم افزار لنمیس بصورت کلی بر اساس دو پلن محدود و نامحدود در نظر گرفته شده است :

 

در پلن محدود هزینه پایه استفاده از نرم افزار برای هر موسسه ای با هر تعداد شعبه و هر تعداد شخص یک مبلغ ثابت 80.000 تومان بصورت ماهیانه (6 ماهه شامل 12 درصد تخفیف می شود) و یک کارمزد بین 800 تا 1000 تومانی از هر ثبت نام می باشد. استفاده از ما بقی سرویس ها بصورت اختیاری می باشد.

نکته مهم : کارمزد هر ثبت نام پس از ثبت نام کسر می گردد و در صورت حذف ثبت نام کارمزد به حساب کاربری برگشت داده می شود.

در پلن نا محدود یک هزینه کلی ثابت ماهیانه بابت استفاده از نرم افزار ( از یک تا شش ماه ) دریافت می شود و در این مدت ثبت نام و آزمون بصورت نامحدود استفاده می شود و هیچ هزینه ای بابت آن ها دریافت نمی شود.

هزینه ای که عمده موسسات بابت استفاده از نرم افزار لنمیس پرداخت می کنند بسیار کمتر از نمونه های مشابه است و به حدی است که خیلی از مشتریان ما در ابتدا این سوال برایشان پیش می آید که چرا اینقدر قیمت ما پایین است!

سود ما از مشتریان طی چند سال همکاری مستمر محقق می گردد و بنابراین راضی نگه داشتن مشتری امری ضروری و حیاتی برای ما محسوب می شود، برای همین تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا با ارائه خدمات با کیفیت و متنوع رضایت مشتریانمان را به نحو احسنت جلب کنیم.

ریز تعرفه ها را می توانید پس از ثبت نام در بخش مدیریت سرویس ها مشاهده  فرمایید.