051-31673 info@lanmis.com

سامانه پیامکی لنمیس


امروزه یکی از دغدغه های موسسات آموزشی اطلاع رسانی به هنرآموزان خود است و بهترین و موثرترین و همچنین کم هزینه ترین روش برای اطلاع رسانی ، ارسال پیامک کوتاه است. از طرفی بیشتر مخاطبین تلفن همراه دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند و همین باعث می شود اطلاع رسانی به درستی انجام نشود.

در اینطور مواقع تنها راه حلی که وجود دارد استفاده از خطوط خدماتی پیامکی است و گرفتن خط خدماتی با توجه به قوانین که وجود دارد بسیار سخت و زمان بر است و از طرفی فقط برای اشخاص حقوقی امکان دریافت خط خدماتی وجود دارد. شرکت هایی هم که این خطوط را دارند و در اختیار موسسات و یا اشخاص حقیقی قرار می دهند تعهدات بسیاری از آنها می گیرند که در برخی مواقع خارج از عرف می باشد.

مزیت خطوط خدماتی این است که پیامک چون جنبه اطلاع رسانی دارد و تبلیغات محسوب نمی شود ، به خطوط بلک لیست هم ارسال می شود و همین موضوع کار اطلاع رسانی را بسیار اثر بخش می کند.

شرکت لنمیس برای رفاه حال مشتریان خود خطوط خدماتی را خریداری کرده و بدون گرفتن تعهد نامه و بصورت رایگان آن را در اختیار مشتریان قرار می دهد و موسسات هم به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای پیامک خود را ارسال می کنند و اطمینان دارند که پیامک آنها به دست مخاطب حتما می رسد.

سامانه پیامکی لنمیس یکی از نقاط قوت نرم افزار محسوب می شود و به دلیل هوشمند بودن آن محوبیت زیادی در بین کاربران دارد. علاوه بر ارسال هوشمند در بسیاری از گزارشات نرم افزار نیز امکان ارسال پیامک به یک لیست خاص با جایگزینی کلمات خاص هم وجود دارد.

پیامک به گزارشاتي از قبيل نمرات افراد، مانده بدهکاري، اعلام خوش آمدگويي، برنامه کلاسي، غيبت، تولد و ...را مي توان با اين سامانه انجام داد.