about-us iducation management
Introduction

نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس

 
 
 
  •  لنمیس با ارائه امکانات و قابلیت های لازم جهت مدیریت تمام بخش های آموزشگاه به صورت کاملا یکپارچه باعث تسریع در روند کار و همچنین به حداقل رساندن فرایند ورود اطلاعات می شود .
  •  نرم افزار تحت وب مدیریت آموزشگاه لنمیس ؛ ابزاری قدرتمند در راستای مدیریت هر چه بهتر تمام قسمت های اجرایی، آموزشی، مالی،اطلاع رسانی و وب سایت آموزشگاه با هر نوع کاربری می باشد.
  •  کاربران ، به صورت مستمر و روزانه از نرم‌افزار استفاده می‌کنند، بدیهی است ظاهر مناسب نرم‌افزار، قابلیت تغییر رنگ و همچنین چیدمان قرار گرفتن منوها به همراه دسترسی سریع به آیتم های پر کاربرد را می‌توان به عنوان یکی از خصوصیت های ویژه نرم افزار لنمیس دانست.
History of Lenmis
Introduction

چرا ما را انتخاب کنید

 
 
 
Basic definitions Basic definitions

چشم انداز و هدف روشن

گروه نرم افزاری لنمیس پس از ارزیابی های انجام شده سعی نموده است تا امکانات متنوعی در سامانه پیاده سازی کند و تلاش بر این است تا با رصد نیازهای جدید موسسات امکانات ویژه تری در اختیار کاربرانش قرار دهد ،پس همیشه حق با شماست.

Class definitions Class definitions

امنیت و اعتماد

شما در هر آنچه ارائه میدهیم سهیم هستید کارشناسان لمیس به طور مداوم در حال بررسی و صحبت با مشتریان هستند تا با پاسخگویی به نگرانی‌های شما امنیت و اعتماد را برای شما به ارمغان بیاورند .

Register Register

عملکرد بالا

عملکرد بالای نرم افزار لنمیس موجب سهولت و ارتقاء سطح آموزشی شماست و دیگر دغدغه مدیریت آموزشگاه را به خصوص زمانی که چندین شعبه دارید نخواهید داشت نظرات گرانقدر شما زمینه‌ساز عملکرد بالای لنمیس است .

Register Register

استراتژی بهتر و کار با کیفیت

تیم لنمیس با برقراری ارتباط وتعامل با مشتری گامی در جهت اثبات تعهد خود برای استراتژی بهتر و ارائه نرم افزاری با امکانات بیشتر و با کیفیت تر برداشته است.

Introduction

سوابق اجرایی نرم افزار لنمیس

 
 
 
سوابق اجرایی سوابق اجرایی
Consultation request
به خـانـواده بـزرگ لـنمیـس بپیوندید.
لنمیس؛ مدیریت یکپارچه آموزشگاه