051-31673 info@lanmis.com

درباره نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس

درباره نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس

تاریخچه شرکت

شرکت فن آوران پایدار سامانه پاسارگاد در شهریور سال 1388 فعالیت رسمی خود را از همان سال با تولید محصولات منحصر در حوزه های آموزش و مالی آغاز کرد. این شرکت به نوعی دانش بنیان در ابتدا با اتکا به نیروی جوان و خلاق خود و همچنین به کار گیری تکنولوژی های روز در زمینه فناوری اطلاعات توانست در مدت کوتاهی محصولات پرطرفداری را به بازار عرضه کند و جایگاه خود را در این زمینه بیش از پیش بهبود ببخشد.

 

نسخه های مختلف لنمیس

حاصل تلاش این گروه جوان و پر انرژی ، تولید نسخه 1 نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس بود. بعلت استقبال چندین موسسه ، شرکت تصمیم گرفت تا برای راه اندازی نسخه دوم پا پیش گذارد. در این نسخه سعی شد نیازهای بیشتری از آموزشگاه ها دیده شود و طیف بزرگتری از آموزشگاه ها مد نظر قرار گیرد. بعد از بازنویسی نسخه دوم و فروش بهتر آن در بازار (نسبت به نسخه 1) نسخه تحت وب بعنوان نرم افزارهای کمکی برای تکمیل کردن پکیج لنمیس، به وجود آمد. با افزایش مشتریان و تقاضای بیشتر برای آن، نسخه سوم نرم افزار (که میشد گفت نسخه جامعی بود) شروع به تولید شد. این نسخه بهمراه نسخه دوم تحت وب و اپلیکیشن اندروید و ربات تلگرام لنمیس تولید شد و با استقبال خوبی مواجه شد. چون نسخه سوم نسخه خوبی از آب درآمده بود برای برطرف کردن نواقص ، نسخه چهارم (نسخه فعلی) هم باز نویسی شد. به همراه نسخه 4 نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس، اپلیکیشن اندروید جدید (نسخه دوم) هم روانه بازار شد. اکنون لنمیس نرم افزاری قدرتمند ، با امکانات زیاد و جامع در اختیار شما مشتریان عزیز قرار گرفته است که حاصل یک دهه تلاش خستگی ناپذیر گروهی از جوانان کشور است.

مشتریان ما در حوزه نرم افزارهای آموزشی به بیش از 10000 نفر و در حوزه نرم افزارهای مالی و آموزشگاه و طراحی وب سایت و پرتال به بیش از صدها نفر رسیده اند. در طول این مدت شرکت موفق به گواهینامه های معتبر از جمله شورای عالی انفورماتیک کشور شده است.

 

تاریخچه نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس

با توجه به فقدان نرم افزاری کارا در زمینه اتوماسیون مالی و آموزشی در بین موسسات و آموزشگاه های کشور در همان دوران تاسیس شرکت اقدام به طراحی و تولید نرم افزاری قدرتمند در این زمینه گرفتیم. اکنون پس از گذشت نزدیک به یک دهه توانسته ایم با توجه به نیازهای موسسات نسخه های مختلفی را ارائه کنیم و رضایت مشتریان را تا حد مطلوبی برآورده سازیم. اکنون این نرم افزار در دو بستر وب و ویندوز طراحی گردیده و می توان گفت عمده نیاز هر موسسه ای را برآورده می سازد. در عین حال تیم فنی و تحلیل این سیستم همچنان در حال به روز رسانی نرم افزار و برآورده کردن نیازهای جدید موسسات می باشند.

چشم انداز ما از همان ابتدا بر این اساس بوده که چگونه می توان همواره به عنوان مجموعه ای موفق و زیر ساخت در زمینه های ذکر شده بود و اینکه با خلق آثاری جدید پا به عرصه بین المللی گذاشت. نقشه رسیدن به این چشم انداز یا همان رسالت شرکت با رعایت حقوق مشتریان و احترام گذاشتن به نیازهای آنان و همچنین به روز بودن و پژوهش کردن در تمامی موارد محقق خواهد گردید.

امید داریم لطف بی کران پروردگار متعال شامل حالمان شده و بتوانیم از همکاری و حمایت های مشتریان و هم میهنان عزیزمان بهره مند شویم.