051-31673 info@lanmis.com

سوالات متداول نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس

11- آیا نیازی به نصب نرم افزار وجود دارد؟

خیر، نرم افزار مدیریت آموزشگاه تحت وب لنمیس نیازی به نصب اولیه ندارد و فقط کافیست در سامانه ثبت نام کرده و بصورت خودکار فضای کاربری آموزشگاه شما ایجاد شده و از همان لحظه نرم افزار قابل استفاده است.

2برای کار با نرم افزار به چه نوع کامپیوتری نیاز داریم؟ آیا باید سیستم قوی داشته باشیم؟

به دلیل اینکه تمام فرآیند ثبت و پردازش اطلاعات در سرورهای قدرتمند لنمیس انجام میشود ، هیچ نیازی به سیستم قوی نخواهید داشت و تنها ابزار مورد نیاز، کامپیوتری است که فقط بتوانید بر روی آن ویندوز و یک مرورگر استاندارد ( ترجیحاً فایرفاکس و گوگل کروم ) نصب کنید.

3آیا نیاز به تهیه نسخه پشتیبان ( backup ) از اطلاعات داریم؟

فرآیند پشتیبان گیری با امنیت کامل، از تمامی اطلاعات در سرورهای لنمیس به صورت مداوم انجام می گیرد و شما هیچ دغدغه ای از این بابت نخواهید داشت. ضمنا شما میتوانید از هر گزارشی که بخواهید خروجی اکسل تهیه کرده و در صورت لزوم در سیستم خود ذخیره کنید.

4امنیت اطلاعات و محرمانه بودن اطلاعات در سامانه به چه صورت است؟

همواره یکی از مهم ترین اهداف گروه نرم افزاری لنمیس طی فعالیت با آموزشگاه ها در این سالها حفاظت و صیانت از اطلاعات آنها می باشد. در واقع خط قرمز مجموعه لنمیس از ابتدا و برای همیشه حفاظت حداکثری از اطلاعات مشتریان است و هر نوع تمهیداتی را هم برای این موضوع در نظر گرفته است.

5اگر اینترنت کشور قطع شد چه کار میتوانیم بکنیم؟

خوشبختانه تمام سرورهای شرکت در بهترین دیتاسنتر ایران قرار دارند و در شبکه ملی اطلاعات هستند و اگر حتی اینترنت بین الملل هم با توجه به شرایط خاص کشور قطع شود ، مانند سایر وب سایت های مهم از قبیل بانک ها ، تامین اجتماعی و ...، سرویس دهی نرم افزار لنمیس هم بدون قطعی برقرار خواهد بود

6افزایش قیمت سرویس ها به چه صورت است ، آیا امکان جهش قیمتی هم وجود دارد؟

در طی بیش از یک دهه خدمات نرم افزاری که به آموزشگاه ها ارائه کرده ایم همواره درصد افزایش قیمت ما حداقل بوده و در شرایط عادی سالیانه بین 10 تا 20 درصد متغییر بوده است. در خصوص سیاست های قیمت گذاری و افزایش قیمت ما همیشه آموزشگاه های نوپا و ضعیف را مدنظر قرار میدهیم و این سیاست از ابتدای شروع به کار شرکت در سال 88 گذاشته شده و در نسخه جدید هم همین رویکرد و به شکلی بسیار منعطف ادامه خواهد داشت.

7منظور از سند حسابداری در نرم افزار چیست و چه مواردی شامل سند حسابداری می شود؟

در این مورد در قسمت تعرفه ها توضیح کامل داده شده است ولی بصورت کلی هر رویداد و یا تراکنش مالی که در آن یک طرف بدهکار و یک طرف بستانکار شود سند حسابداری است. نکته ای که وجود دارد این است که منظور ما هدر سند حسابداری است و دیتیل و یا جزئیات هر سند مهم نیست ، به عنوان مثال زمانی که یک سند هزینه دارید که در آن 100 رکورد (جزئیات) هزینه ثبت شده ، از نظر سیستم یک سند به حساب می آید. برای توضیحات بیشتر در خصوص سند حسابداری بر روی منوی تعرفه ها در وب سایت کلیک کنید.

8هزینه اولیه استفاده از نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس چقدر است؟

با افتخار اعلام میکنیم که اولین و تنها نرم افزار مدیریت آموزشگاه در کشور هستیم که هزینه اولیه مان صفر است!!!. و شما میتوانید بدون هیچگونه پرداختی، کار با نرم افزار را شروع کنید و متناسب با نیاز خود نسبت به خرید سرویس ها اقدام کنید.

9در مجموع هزینه های استفاده از نرم افزار به چه صورت است؟

نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس بصورت سرویس گرا است و با توجه به سرویس هایی که استفاده میکنید هزینه پرداخت می کنید ، تنها هزینه 2 سرویس در نرم افزار اجباری است ، یکی هزینه ماهیانه استفاده از نرم افزار و دیگری هزینه سند حسابداری.

10کجا می توانیم لیست هزینه های سرویس ها را ببینیم؟

ثبت نام در نرم افزار لنمیس رایگان است و از طریق وب سایت www.lanmis.com می توانید به راحتی ثبت نام کنید و به محض اینکه ثبت نام شما انجام شد و وارد سامانه شدید ، از بخش مدیریت سرویس ها می توانید لیست تمام تعرفه ها را مشاهده کنید.

11بصورت متوسط هزینه برای یک آموزشگاهی که حدودا 200 ثبت نام در هر ترم دارد چقدر است؟

اگر موسسه استفاده حداقلی از سامانه داشته باشد و به عنوان مثال فقط هزینه ثابت ماهیانه و هزینه سند حسابداری را پرداخت کند ، یک هزینه ثابت ماهی 60.000 تومان دارد که اگر بصورت 6 ماهه پرداخت شود شامل 10 درصد تخفیف می شود و به ازای هر ثبت نام یک سند حسابداری ، دریافت وجه یک سند حسابداری ، فاکتور فروش و دریافت هزینه فاکتور فروش هم دو سند حسابداری ، در مجموع اگر 4 سند برای هر ثبت نام در نظر بگیریم به ازای 200 ثبت نام میشود 800 سند و اگر سال را هم 6 ترم در نظر بگیریم می شود 4800 سند ، با توجه به هزینه بسته 5000 عددی که 130 تومان به ازای هر سند است و هزینه ثابت ماهیانه بصورت حدودی مجموع هزینه می شود 1.300.000 تومان در سال!!!

12آیا اپلیکیشن اندروید و آی او اس هزینه جداگانه دارد؟

خیر ، اپلیکیشن اندروید و آی او اس برای استفاده مدرس ، دانش آموز ، مدیر و پرسنل کاملا رایگان است.

13آیا هزینه پشتیبانی سالیانه هم باید پرداخت کنیم؟

ما تنها شرکتی هستیم که با توجه به بروزرسانی مداوم و افزودن امکانات جدید به سامانه، هزینه ثبت نام و پشتیبانی دریافت نمیکنیم.

14آیا استاد و دانش آموز پرتال مربوط به خودشان را دارند؟

بله ، برای دانش آموزان و اساتید پرتال تحت وب و اپلیکشن موبایل مربوط به خودشان وجود دارد.

15امکان پرداخت شهریه به صورت آنلاین وجود دارد؟

به دلیل اینکه سامانه مدیریت آموزشگاه لنمیس کاملا تحت وب است تمام فرآیند ثبت نام و دریافت وجه و اقساط و بدهی و ... بصورت کاملا آنلاین و از طریق درگاه خود موسسه و یا درگاه واسط لنمیس قابل انجام است.

16آموزش آنلاین در لنمیس به چه صورت است و آیا نیاز است سرور اختصاصی تهیه شود؟

سرویس آموزش آنلاین در لنمیس کاملا منعطف است و بر روی سه پلفترم ادوبی کانکت ، بیگ بلو باتن و اسکای روم ارائه می شود ، برای این منظور میتوانید از سرورهای قدرتمند لنمیس استفاده کنید و یا اگر سرور اختصاصی دارید ما آن را به سامانه متصل مینماییم تا شما کلاس های آنلاین خود را بر روی سرورهای خودتان برگزار کنید.

17پیام رسان لنمیس به چه صورتی است؟

یکی از امکانات منحصر به فرد و رایگان لنمیس که نمونه مشابه ندارد پیام رسان آن است ، در واقع با این پیام رسان تمام اعضای موسسه به راحتی می توانند با هم در ارتباط باشند و همچنین میتوان برای ارتباطات گروهی از ایجاد کانال و گروه استفاده کرد.