نسخه تحت ویندوز

نسخه تحت ویندوز نرم افزار نسخه کامل آن نیز می باشد. در واقع میتوان گفت تقریباً تمامی نیازهای داخل یک آموزشگاه از طریق این نسخه از نرم افزار پوشش داده می شود. یکی از امکانات منحصر به فرد نرم افزار لنمیس که در نرم افزارهای آموزشگاهی مشابه به این شکل وجود ندارد استفاده از حسابداری دوبل به صورت جامع و کامل می باشد. در واقع با پیاده سازی این امکان بسیاری از مشکلات مربوط به حسابداری و امور مالی موسسات و آموزشگاه ها برطرف شده است . پیش از این اکثراً برای حل این مشکل از نرم افزار حسابداری جداگانه استفاده می کردند و معمولاً به دلیل متفاوت بودن سیستم کاری آموزشگاه ها از خیلی از امکانات نرم افزارهای حسابداری معمول استفاده نمی کردند. از طرفی برای انجام امور آموزشگاهی و ثبت نامی خود نیز مجبور به استفاده از نرم افزاری دیگر بودند که این امر مشکلاتی را برای آنها به وجود می آورد. بنابراین وجود نرم افزار آموزشگاهی که بتواند کلیه امور آموزشگاه را به همراه امور مالی به شکلی ساده و روان و با توجه به اصول حسابداری انجام دهد امری اجتناب ناپذیر به شمار می آمد. مهمترین مزیت نرم افزار لنمیس تلفیق حسابداری اصولی و همچنین امور مدیریتی آموزشگاهی به بهترین، آسانترین، سریع ترین و کاربردی ترین شکل ممکن می باشد.

ادامه مطلب
اسلاید

نسخه تحت وب

یکی از موارد مهم برای موسسات سرعت کار با نرم افزار و همچنین امنیت اطلاعات آنها می باشد. لذا در سیستم تحت ویندوز سرعت کار با نرم افزار بسیار بالا و همچنین امنیت اطلاعات نیز تا حد زیادی تضمین شده است، حتی در صورتی که ویندوز دچار مشکل شده و نیاز به نصب مجدد نرم افزار باشد. از طرفی نیاز زبان آموزان نیز به استفاده از سامانه های تحت وب برای مشاهده سوابق و نمرات و همچنین انجام ثبت نام به صورت آنلاین امر اجتناب ناپذیر است. در واقع الکترونیکی شدن ثبت نام و همچنین اعلام نمرات و ثبت نمرات توسط اساتید، اعلام اعتراض زبان آموز و مواردی از این قبیل (که حداقل هایی در زمینه دنیای اینترنت می باشد) باعث میشود حجم زیادی از مراجعین به موسسات جهت ثبت نام و دریافت نمره کاهش یابد و این امر باعث می شود مدیریت موسسه بسیار راحت تر و متمرکز تر انجام شود. از این رو این گونه برنامه ریزی شده تا سامانه ای طراحی شود که نیاز کاربران و آموزشگاه ها را که دیر یا زود با آن مواجه خواهند شد پاسخ دهد. در همین راستا سامانه ای طراحی شد که با نرم افزار نسخه تحت ویندوز در ارتباط بوده و در واقع در هر زمان ممکن اطلاعات هر دوی آنها به روز شود. یعنی هر داده ای که بر روی سامانه تحت وب وارد شود بر روی سامانه تحت ویندوز قرار میگیرد و برعکس. سناریوی پیاده سازی این کار بسیار پیچیده می باشد ولی نکته مهم آن حفظ امنیت اطلاعات در هر دو طرف می باشد. لازم به ذکر است که استفاده از نسخه تحت وب به تنهایی امکان پذیر نمی باشد و نسخه تحت ویندوز لازمه آن می باشد.

ادامه مطلب
اسلاید

سامانه پیام کوتاه

یکی از امکانات بسیار کاربردی نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس پیام کوتاه هوشمند آن می باشد . امکانی که باعث می گردد کاربر به صورت کاملا هوشمند و در حداقل زمان ممکن هرگونه گزارشی را جهت اطلاع رسانی به فراگیر و یا والدین او پیامک کند . در واقع با استفاده از این امکان دیگر نیازی به تماسهای مکرر با فراگیر و یا والدین در خصوص مواردی همچون ( غیبت ، کنسلی کلاس، بدهی،شروع ترم جدید ، اعلام نمرات و ...) وجود ندارد .

ادامه مطلب
اسلاید

وب سایت

یکی دیگر از فعالیتهای تخصصی شرکت داده پردازی فرین آراد تحت برند فرین وب ، طراحی وب سایت می باشد . گروه فرین وب در تمامس زمینه ها اعم از فروشگاهی ، شرکتی ، شخصی ، تبلیغاتی ، آموزشگاهی و.. اقدام به طراحی سایت می نماید . وب سایتهای طراحی شده توسط فرین وب به صورت کاملا تخصصی و با رعایت اصول طراحی وب سایت و بهینه سازی در موتورهای جستجو پیاده سازی شده است . شرکت داده پردازی فرین آراد جهت کامل نمودن بسته پیشنهادی به آموزشگاه ها ، آمادگی خود را در خصوص طراحی سایت آموزشگاهی با هرگونه امکانات اعلام میدارد . کارشناسان ما در این زمینه به شما کمک خواهند کرد تا وب سایتی زیبا با امکانات دلخواه خودتان داشته باشید و بتوانید در فضای مجازی به مخاطبان خود اطلاع رسانی کرده و خدمات مناسبی را ارائه نمایید . ا

ادامه مطلب
اسلاید

بسته کامل

شرکت داده پردازی فرین آراد برای اولین بار و به شکل تخصصی اقدام به ارائه کاملترین بسته ویژه آموزشگاه ها پرداخته است. در واقع از آنجایی که شرکت در ارائه خدمت رسانی به آموزشگاه سابقه طولانی و درخشانی دارد و از طرفی به عنوان شرکتی زیر ساخت در این حوزه فعالیت می کند و از طرفی فعالیتها و خدمات دیگری هم در این بین انجام می دهد، تصمیم به ارائه این پکیج ویژه با عنوان بسته طلایی لنمیس گرفته است. در این بسته تقریبا تمامی نیازهای نرم افزاری یک آموزشگاه پوشش داده شده است و همچنین قیمت مناسبی هم برای آن در نظر گرفته شده است. در واقع اگر آموزشگاهی بخواهد این خدمات را به صورت جداگانه و از چند شرکت دریافت کند می بایست هزینه بالایی پرداخت نماید، ضمن اینکه یکپارچه کردن بستر نرم افزاری نیز بسیار اهمیت دارد. بسته ویژه ما شامل موارد زیر می باشد. نسخه تحت ویندوز نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان لنمیس نسخه تحت وب نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان (لنمیس آنلاین) سامانه پیام کوتاه وب سایت آموزشگاه استفاده از بسته کامل ما بهترین راه حل برای شماست.

ادامه مطلب
اسلاید

    درباره لنمیس

    نرم افزار جامع مدیریت آموزشگاه لنمیس حاصل تلاش چندین ساله شرکت داده پردازی فرین آراد وهمچنین تحقیق و بررسی چندین موسسه در سراسر کشور می باشد. ارائه نسخه جدید به عنوان نرم افزاری کاملا متفاوت با امکانات ویژه و منحصر توجه بسیاری از مراکز و موسسات معتبر را به خود جلب نموده است. در واقع در نسخه جدید عمده نیازهای مهم موسسات به بهترین شکل ممکن و همچنین بالاترین سرعت و عملکرد ارائه گردیده است. به کارگیری حسابداری اصولی و روان، سرعت بخشیدن به امور آموزشی و ثبت نام، به کارگیری استاندارهای آموزشی و بسیاری امکان کاربردی و منحصر دیگر از مزایای لنمیس به حساب می آید.


    بیشتر ....